Listopad 2013

Jsem pořád tady

30. listopadu 2013 v 11:19 | Chris |  Skladiště
Já vím, že podobný článek už jsem psala, ale opravdu to musím udělat znovu.
Jak jste si jistě všimli, má aktivita v poslední době nebyla nejvyšší, ale hodlám to změnit. Zkrátka a dobře, je mi téměř patnáct, jsem v deváté třídě a musím se rozhodovat pro střední školu. Zatím to tedy vypadá na gymnázium a pedagogickou, ale všechno se může změnit.
Navíc jsem byla celý minulý týden nemocná, a musím teď dohánět zmeškanou látku. Ne že by mě to těšilo. Nijak extra jsem také nekomentovala vaše blogy, což mě mrzí nejvíc, protože za tu dobu jsem viděla několik témat, ke kterým bych se chtěla vyjádřit, ale jednoduše nebyl čas a s horečkou se vám taky nechce moc psát, že.
Další zpráva je ta, že se snažím opět se dostat do četby, abych vám mohla přinášet aktuálnější recenze než doteď, ale k tomu jsou zapotřebí hlavně finance a ty mi samozřejmě chybí. Nicméně se to snažím změnit. Doufám, že jsem objasnila důvody mé neaktivity jasně, ale pokud by byly nějaké otázky, nebojte se zeptat.
Vaše,

- Chris -

Totálně na kusy...

12. listopadu 2013 v 21:32 | Chris |  Skladiště
Opravdu se omlouvám, že jsem tu v posledních dnech skoro nebyla, ale vysvětlení je jednoduché a trochu... cliché. Neměla jsem moc času. Víkend jsem strávila s rodinou kvůli... řekněme jednomu 'problému' a na blog nebyl čas. Sice jsem se na pár minut v neděli dostala alespoň na Tumblr.com ale nic moc jsem nestihla.
Omlouvám se, že jsem nekomentovala blogy, pokusím se to teď nějak napravit. A taky bych kecala, kdybych řekla, že za můj časový nedostatek nemůže taky Hiddles, což je někdo, pro koho bych umřela, ale to je vedlejší.
Tohle je opravdu jen krátké oznámení, že jsem pořád naživu a taky bych chtěla ukázat video jedné Rusky, která je neuvěřitelně talentovaná a můj velký vzor, co se tvoření videí týče. Je to krátké, ale pokud se podíváte i na jiná videa, zjistíte, že její práce je opravdu kvalitní.

PS: V sobotu jsem taky byla s mámou na 3D Thor: Temný svět a... opravdu nemám slov. Loki, Tom... that was really fucking awesome!!!Červená kontrolka

1. listopadu 2013 v 17:00 | Chris |  Jednorázovky
Nemyslím si, že je tohle nějaké mistrovské dílo, ale delší dobu mi v hlavě vrtal takový nápad, tak jsem to musela sepsat. Je to kraťoučké a takové nicneříkající, ale pro mě to teď hodně znamená.
PS: Za názory budu jen ráda

- Chris -

#3 Recenze - Hostitel

1. listopadu 2013 v 13:03 | Chris |  Recenze knih
A opět je tu knižní recenze. Jejím objektem zájmu se stala kniha Hostitel, od známé autorky Stephanie Meyer (napsala Stmívání, pokud by někdo nevěděl). Ne, že bych byla nějakým fanouškem jejích upírů, ale mimozemšťani jsou... jiná káva.

- Chris -