#2 Knižní Nej - Nejhorší kniha

25. října 2013 v 14:52 | Chris |  Projekty
Po delší době jsem tu s příspěvkem na téma KN (Knižní Nej) a mým úkolem je vám představit nejhorší knihu, jakou jsem kdy četla. No, musím říct, že tohle bylo velmi snadné rozhodování, protože je to Pád.
Já vím, že spousta lidí má Pád rádo a tak dále, ale já ho vyloženě nesnáším. První díl jsem si pořídila kvůli anotaci a pěkné obálce, ale jakmile jsem knihu dočetla, za a) měla jsem depresi z ponurého prostředí, a za b) jsem si říkala, jestli je nakladatelství normální, když vydalo tuhle s prominutím Blbost.
Hlavní hrdinka mi lezla na nervy tím, jak jen tupě plnila rozkazy a v její dějové lince jsem nenašla ani náznak myšlení. Daniel mi přišel divný a prostě... nesympatický. Ostatním čtenářům, kterým se kniha nelíbila se většinou zalíbila alespoň Arriane, ale ani ta mě dvakrát nenadchla. Jediné pozitivum se tam snad jen Cam, kterého jsem si oblíbila stokrát víc než nějakého Daniela. Prostě to pro mě bylo zklamání, ale stejně jsem se nevyhnula ironickému vánočnímu dárku. Zbylé tři díly ze série.

- Chris -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama