Říjen 2013

#2 Knižní Nej - Nejhorší kniha

25. října 2013 v 14:52 | Chris |  Projekty
Po delší době jsem tu s příspěvkem na téma KN (Knižní Nej) a mým úkolem je vám představit nejhorší knihu, jakou jsem kdy četla. No, musím říct, že tohle bylo velmi snadné rozhodování, protože je to Pád.
Já vím, že spousta lidí má Pád rádo a tak dále, ale já ho vyloženě nesnáším. První díl jsem si pořídila kvůli anotaci a pěkné obálce, ale jakmile jsem knihu dočetla, za a) měla jsem depresi z ponurého prostředí, a za b) jsem si říkala, jestli je nakladatelství normální, když vydalo tuhle s prominutím Blbost.
Hlavní hrdinka mi lezla na nervy tím, jak jen tupě plnila rozkazy a v její dějové lince jsem nenašla ani náznak myšlení. Daniel mi přišel divný a prostě... nesympatický. Ostatním čtenářům, kterým se kniha nelíbila se většinou zalíbila alespoň Arriane, ale ani ta mě dvakrát nenadchla. Jediné pozitivum se tam snad jen Cam, kterého jsem si oblíbila stokrát víc než nějakého Daniela. Prostě to pro mě bylo zklamání, ale stejně jsem se nevyhnula ironickému vánočnímu dárku. Zbylé tři díly ze série.

- Chris -

#2 Recenze - Rudá jako rubín

19. října 2013 v 20:00 | Chris |  Recenze knih
Po pomerně krátké době jsem tu s další knižní recenzí, tentokrát na téma: 'Rudá jako rubín', což je kniha vydaná německou spisovatelkou Kerstin Gier.

- Chris -

#1 Knižní Nej - Nejlepší kniha

19. října 2013 v 14:13 | Chris |  Projekty
Nejlepší kniha jakou jsem kdy četla? Fúúú...
Nemyslím, že se to dá takhle říct, protože každá kniha je něčím nejlepší, ale fajn... Myslím že to byl první díl Vampýrské akademie. Dobře, můžete si říkat co chcete ale pro mě je to opravdu nejlepší kniha.
Vampýrskou akademii jsem četla už několikrát, ale nejlepší mi i přesto přijde první díl. Miluju tu sérii, vážně.
Je ale stejně moc těžké vybrat z tolika načtených knih jednu, která je opravdu nejlepší, protože mám ráda skoro všechno co jsem přečetla...

- Chris -

#0 Knižní Nej

17. října 2013 v 13:23 | Chris |  Projekty
Tak jsem tu s prvním příspěvkem do Knižního Neje (Vážně jsem to tak napsala?) který pořádá Clara Black. Myslím, že není nutné tu psát o tom, co je pointa tohoto projektu. Vypsání mých knih, které jsou nějakým způsobem NEJ. Tady je program...

1. Nejlepší kniha, kterou jsi kdy četl/a
2. Nejhorší kniha, kterou jsi kdy četl/a
3. Nejvtipnější kniha, kterou jsi kdy četl/a
4. Nejsmutnější kniha, kterou jsi kdy četl/a
5. Nejzábavnější kniha, kterou jsi kdy četl/a
6. Nejtenčí kniha, kterou jsi kdy četl/a
7. Nejtlustší kniha, kterou jsi kdy četl/a
8. Nejnudnější kniha, kterou jsi kdy četl/a
9. Nejzajímavější kniha, kterou jsi kdy četla
10. Nejděsivější kniha, kterou jsi kdy četl/a
11. Nejdivnější kniha, kterou jsi kdy četl/a
12. Nejlevnější kniha, kterou jsi kdy četl/a
13. Nejdražší kniha, kterou jsi kdy četl/a
14. Nejnovější kniha, kterou jsi kdy četl/a
15. Nejstarší kniha, kterou jsi kdy četl/a
16. Nejvytouženější kniha, kterou jsi kdy četl/a
17. Nejkrásnější knižní obálka, kterou jsi kdy viděl/a
18. Nejošklivější knižní obálka, kterou jsi kdy viděl/a
19. Nejbarevnější knižní obálka, kterou jsi kdy viděl/a
20. Nejzajímavější knižní obálka, kterou jsi kdy viděl/a
21. Nejoriginálnější knižní obálka, kterou jsi kdy viděl/a
22. Kniha, na kterou jsi se nejvíce těšil/a
23. Kniha, která tě nejvíce NEJMILEJI překvapila
24. Kniha, která tě nejvíce NEJNEMILEJI překvapila

Upřímně nevím, jak často budu přidávat příspěvky do tohoto projektu, ale pokud to bude možné, pokusím se každý týden o jeden článek. Určitě se podívejte na Clařin blog, myslím, že by byla ráda kdyby se někdo z vás zapojil a prosím, neberte to jako reklamu, ale jako nenucené doporučení. Zatím!

- Chris -

#1 Recenze - Kruh

14. října 2013 v 19:22 | Chris |  Recenze knih
Jak jsem už napsala, na blogu to rozhodně nebude mrtvé. Už jsem se poučila z těch předešlých, a vím, že když něco neudělám teď, tak už nikdy. Dříve jsem psala recenze na knihy i na filmy, a jelikož to byly činnosti, které mě celkem bavily, rozhodla jsem se k nim vrátit. Koneckonců, recenzi si můžu naškrábat i na papír a pak naťukat do počítače, kdežto povídky mě takhle psát nebaví.
Dobře... abych to moc nenatahovala, tady je první recenze na téma 'Kruh' (nemyslím ten horor).

- Chris -

Tak jo...

12. října 2013 v 17:33 | Chris |  Vedlejší články
Zdravím všechny, kteří tento blog ještě navštěvujete (a za to jsem strašně vděčná) ale mám pro vás takovou... smutnou (?) zprávu. Musím pauznout Raven Hill.
Já vím, že jsem kolem toho dělala hrozné pozdvižení, ale... nějak se nemůžu dokopat k psaní. Napsala jsem další dva odstavce a jsem tak nějak v koncích. Opravdu nevím co dělat, asi mě prozatím opustila insiprace. Já vím, že je to divné, protože jsem napsala teprve prolog, ale asi to pro mě nebude to pravé.
Nevím, co víc k tomu napsat, snad jen že je mi to líto a budu se snažit příběh zase obnovit, ale nic neslibuju. To nicméně neznamená, že blog bude ležet ladem. Chystám se zapojit do několika projektů, a chci zase začít psát poezii (dá-li se tomu tak v mém případě říkat).
Ještě jednou se moc omlouvám všem, kteří čekali, mrzí mě to.

- Chris -