Září 2013

Lenost

21. září 2013 v 10:43 | Chris |  Skladiště
V první řadě se moc omlouvám, že už přes týden nepřibyl žádný článek, a když mám být upřímná, tak řeknu, že se mi prostě vůbec psát nechtělo. Možná je to sobecké, ale když nemám na psaní chuť, tak radši vůbec nepíšu, protože se to pak odráží na textu. To jsou mé zkušenosti.
Nevím, jak dlouho bude trvat než jsem hodím první kapitolu, ale raději nic neslibuju. Momentálně se klepu z matiky, chemie a literatury (taky mi to přijde divný, ale ten test jsem teda nečekala!). A trochu lepší klepání mám z listopadové premiéry Thora dvojky, protože už se nemůžu dočkat až uvidím Lokiho v akci!
Tohle je opravdu jen takový krátký, informační článeček, protože už ani nevím o čem mám psát, takže to raději ukončím dřív, než plácnu nějakou kravinu. Pokud se tak už ovšem nestalo, že.
Mějte se mnou prosím strpení, opravdu se budu snažit rychle to sepsat, ale... jsem líná a navíc nemám moc času. Vražedná kombinace.

- Chris -

Raven Hill | Prolog

12. září 2013 v 21:35 | Chris |  Raven Hill
Omlouvám se za nečinnost, ale snažila jsem se nějak vymyslet děj prologu a lehce mi to nešlo. Naštěstí už jsem ho dokončila, takže vám ho sem dávám. Jen doufám, že se bude líbit, a neukamenujete mě za něj. Prolog by měl přiblížit to, jak se Elle do Raven Hill vůbec dostala, tak snad jsem vám v tom neudělala moc velký zmatek. Kdyby jste měli dotazy, nebojte se a pište.

- Chris -

Hlavní postavy a info

10. září 2013 v 5:00 | Chris |  Raven Hill
Nyní tu máme další informace k připravované povídce. Profily hlavních dvou postav, které jste už mohli vidět v upoutávce, a jejich obecné informace, kromě životopisu. To už by bylo přeci jen trochu moc :)

- Chris -

Upoutávka - Anotace

9. září 2013 v 21:16 | Chris |  Raven Hill
Jistě jste si všimli rubriky s názvem 'Raven Hill'. Jmenuje se tak autorská povídka, kterou se v nejbližší době chystám psát. Mám tu pro vás takovou krátkou upoutávku a info o samotném příběhu. Nic z videa nepatří mě, jen jsem to sestříhala a zveřejnila. Neporušuji tím žádná autorská práva, alespoň dle mých informací. Doufám, že vás to trošku navnadí na samotný příběh, a zatím se mějte hezky.

- Chris -


Setkání s literární postavou - Soutěž

9. září 2013 v 7:00 | Chris |  Skladiště
Ano, teprve můj druhý den, ale rozhodla jsem se zapojit. Ceny jsou příliš lákavé. Hlavně ty knížky... Zpět do reality. Nejspíš se neumístím, ale za pokus to rozhodně stojí. S jakou postavou jsem se setkala můžete jen hádat, ale konec vám stoprocentně pomůže. Předem děkuji za odezvy a mějte hezký den :)

- Chris -

Začátek

8. září 2013 v 21:49 | Chris |  Skladiště

Vítej, zbloudilá dušičko.
Pokud jsi se dostala až do těchto zapomenutých končin Blog.cz, pak si jistě zasloužíš vědět, co je to za místo. Tohle je mé útočiště. Místo zasvěcené myšlenkám, inspiraci a Múze. Pokud ti nic z toho není blízké, pak bys tu pravděpodobně neměl být. Nicméně, volbu nechávám na tobě.
Píšu především fantasy, ale miluji také sci-fi a klasiku. Životně důležitá je pro mě také hudba a filmy. Mezi mé oblíbené patří Avengers, Iron man, Tron: Legacy a Hunger games. Existuje spousta věcí, které mám ráda, ale kdybych je měla sepsat všechny, budeme tu ještě příští rok. Nerada to přiznávám, ale tohle už je můj několikátý blogový domov. Na žádném předchozím jsem moc dlouho nevydržela a za to se omlouvám, ale nemám nervy na povinnosti i na webu.
Každopádně doufám, že se ti tu bude líbit, a nezavrhneš mě kvůli mé osobnosti stejně jako většina omezených a netrpělivých lidí.

- Chris -